Poznaj nas!

Kim jesteśmy?
Jesteśmy wspaniałymi i uczciwymi ludźmi, którzy zawsze mówią prawdę. W naszym biurze nie znajdziesz owocowych czwartków, w zasadzie dlatego, że nie mamy biura. Bardziej istotne od dostarczania witaminy C, jest dla nas dawanie wiedzy i możliwości rozwoju.

Dlaczego my?
Dołączając do nas, staniesz się członkiem środowiska, które oferuje idealne warunki do realizacji Twoich celów zawodowych.

Co robimy?
Tworzymy platformy eCommerce w języku PHP, wierzymy w JAKOŚĆ nie ILOŚĆ. Wiele osób skorzysta z naszego kodu, więc nie ma tu miejsca na brak standardów i błędy.

  • Większość naszych projektów (95%) to eCommerce z segmentów B2C, B2B, Multi-vendor Marketplace,
  • Korzystamy z frameworka Symfony i jego komponentów, pakietów lub platform, które z niego korzystają,
  • Część Twojej pracy będzie oparta na naszym oprogramowaniu open source, które zostało zainstalowane kilkaset tysięcy razy na całym świecie,
  • W codziennej pracy wykorzystujemy: Slack, Google Hangouts, Zoom, JIRA, GitHub, TravisCI, Scrutinizer, PHPStorm (nie musisz znać tych platform, na onboardingu pokażemy co i jak)
  • Pracujemy w grupach 5 osobowych.
  • Prowadzimy codzienne spotkania ze SCRUM Masterem.

Twoja możliwa pensja

4 500 – 8 500 zł NETTO (B2B, UoD)

Twoje obowiązki

  • Testowanie manualne aplikacji w przeglądarce lub za pomocą klienta API (np. Postman)
  • Sprawdzanie zgodności z wymaganiami
  • Zbieranie oraz dostarczanie informacji zwrotnej przez projekt w systemie JIRA

Możliwość nauczenia się tworzenia testów automatycznych, które ułatwiają lub zastępują Twoją manualną prace – chętnie Cię tego nauczymy!

Chcesz dowiedzieć się co nie co o naszej filozofii? Sprawdź wpis naszego współzałożyciela CTO i BitBag.

Gdzie jesteśmy?

Pracujemy w 100% zdalnie, ale jeśli potrzebujesz możesz skorzystać z naszego biura w Opolu!

Czego możesz od nas oczekiwać?

  • Doskonały i szybki proces rekrutacji
  • Idealnie dopracowany onboarding
  • Umowa dopasowana do Twoich potrzeb (B2B, UoD)
  • Stabilne, wieloletnie zatrudnienie
  • Realny wpływ na działalność firmy
  • Możesz uczestniczyć w konferencjach na całym świecie
  • Możliwość współpracy z klientami międzynarodowymi
  • Brak nadgodzin!
  • Work- life-balance
  • Wymagamy pewnych wartości zarówno od siebie, jak i od naszych klientów. W BitBag wierzymy w wysoką kulturę osobistą, zrozumienie, otwartość, współpracę i nienaganną komunikację
  • Elastyczne godziny pracy, zwykle jesteśmy online przed godziną 10
  • Wypłat dokonujemy w pierwszych dniach miesiąca
  • Możesz uczyć się języka angielskiego w godzinach pracy
  • Przegląd kodu, testy, statyczna analiza kodu
  • 26 dni wolnych w roku
  • Mamy nieograniczony budżet na rozwój naszych BitBagerów
  • Wewnętrzna biblioteka, dostępna dla wszystkich
  • Opieka medyczna
  • Karta MultiSport
  • Kącik do gier
  • Wsparcie Gildii Deweloperów

Do tego świetna atmosfera, niezwykle zorganizowany i pełen entuzjazmu zespół.
Sprawdź nasz Instagram!

Czym jest nasza Gildia Deweloperów?

Gildia deweloperów to okazja do konsultacji i uczenia się od bardziej doświadczonych kolegów. Nasi BitBagerzy spotykają się w małej grupie, aby omówić i stworzyć standardy kodowania dla naszej firmy. Następnie przedstawiają notatki ze spotkania, reszcie zespołu.

  • Regularne spotkania BitBagerów
  • Miejsce, w którym możesz zdobyć wiedzę za darmo
  • Możliwość tworzenia standardów firmy
  • Rozwój!
  • Założyciele wspierają gildię deweloperów

Cztery kroki rekrutacji!

Dołącz do nas i rozpocznij nową, ekscytującą karierę.